Archiv rubriky: Termíny

Termíny zápasů BK Český Brod

Harmonogram národního finále U12G

Skupiny

A B C D
Hradec Králové Žabiny Brno Strakonice USK Praha
Sadská DBaK Plzeň Basket Ostrava Chomutov
Prostějov Jičín Sparta Praha Český Brod

Rozpis zápasů 29.4 – 1.5.

Český Brod číslo zápasu Sadská číslo zápasu
Pátek
9:00 – 10:30 Žabiny – Jičín 1B Hradec Králové – Prostějov 2
10:45 – 12:15 USK – Český Brod 3D Strakonice – BA Sparta 4
12:30 – 14:00 DBaK Plzeň – Jičín 5B Sadská – Prostějov 6
14:15 – 15:45 Chomutov – Český Brod 7D Basket Ostrava – BA Sparta 8
16:00 – 17:30 Žabiny – DBaK Plzeň 9B Hradec Králové – Sadská 10
17:45 – 19:15 USK – Chomutov 11D Strakonice – Basket Ostrava 12
20:30 slavnostní zahájení
Sobota
9:00 – 10:30 ČT B1/D2 13 ČT A1/C2 14
10:45 – 12:15 ČTB2/D1 15 ČTA2/C1 16
12:30 – 14:00 9/12 – 3B/3D 17 9/12 – 3A/3C 18
14:15 – 15:45 P13/15 21 P14/16 22
16:00 – 17:30 V13/15 19 V14/V16 20
15:00 – 21:45 českobrodský majáles
Neděle
9:00 – 10:30 9/10 – V17/V18 25 11/12-P17/18 24
10:45 – 12:15 3/4 – P19/20 27 7/8 – P21/22 26
12:30 – 14:00 F – V19/20 28 5/6 – V21/22 28
14:10 slavnostní ukončení NF

Harmonogram doprovodné akce Českobrodské majáles

Sobota
14:15 – 15:00 zvuková zkouška
15:00 – 15:45 I LOVE YOU HUNY BUNNY
15:45 – 16:30 zvuková zkouška
16:30 – 17:15 VYPSANÁ FIXA
17:15 – 18:00 zvuková zkouška
18:00 – 18:45 LIGHT & LOVE
18:45 – 19:30 zvuková zkouška
19:30 – 20:15 THOM ARTWAY
20:15 – 20:55 zvuková zkouška
20:55 – 21:00 VOLBA KRÁLE MAJÁLESU
21:00 – 21:45 VLADIMÍR 518

U17 poslední zápasy

Basketbal – poslední domácí ligové zápasy dorostenců U17 v této sezoně:
 
zveme Vás na ligové zápasy
sobota 18. 4. 18:30 BK Český Brod – Tigers České Budějovice
neděle 19. 4. 13:00 BK Český Brod – Tábor

Lednové zápasy

sobota 10. 1.
-9.00 a 11.00 zápas mladších minižáků (U12): BK Český Brod : TJ EMĚ Mělník
 
neděle 11. 1. 
-10.00 zápas mužů BK Český Brod – BK Sadská
 
sobota 17. 1.
– 9.00 a 11.00 zápas mladších minižáků U12: BK Český Brod – Brandýs nad Labem
 
čtvrtek 22. 1. 
– 18:00 zápas ligy mladších dorostenců (U17): BK Český Brod – Sokol Pražský B
 
sobota 24. 1.
–  9.00 a 11.00 zápas mladších minižáků U12: BK Český Brod – BA Nymburk

Prosincové zápasy

Zveme všechny příznivce basketbalu na prosincové domácí zápasy. Čekají nás:

a) zápasy krajského přeboru mladších žáků

v sobotu 6. 12. 9:00, a 11:00 BK Český Brod – TJ EMĚ Mělník

b) zápasy ligy starších žákyň (Říčan):

v sobotu 6. 12. 13:00 Říčany – Jičín
v neděli 7. 12. 10:00 Říčany – Česká Lípa

c) zápasy KP II mužů:

v sobotu 13. 12 18:00 BK Český Brod – BK Brandýs nad Labem B
v neděli 14. 12 10:00 BK Český Brod – BK Kralupy B

d) zápas ligy mladších dorostenců

v neděli 21. 12. 19.00 BK Český Brod – Slavoj Vyšehrada